CENTRALA
Grupa ProfAs Sp. z o.o.
00-526 Warszawa 
Ul. Krucza 16/22 
Tel.533 759 949
e-mail: kontakt@profas.com.pl

Dział obsługi Klienta i sprzedaży
sprzedaz@profas.com.pl
tel.  533 243 780 

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w firmie Grupa Profas lub uczestnictwem w prowadzonych przez Nas projektach rekrutacyjnych, prześlij swoje aktualne CV na adres podany w zakładce Kontakt.

Do każdej aplikacji prosimy o dołączenie oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa ProfAs Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: administrator.danych@profas.com.pl.

Napisz do nas

Imię*

Komórka*

Telefon

E-mail*

Podaj treść pytania*


Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa ProfAs Sp. z o.o. w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.
* - pola wymagane